Poskytujeme komplexné služby v oblasti online marketingu

Náš tím vytvorí pre vašu spoločnosť efektívnu stratégiu. Máme preukázateľné výsledky vo zvyšovaní rebríčkov vyhľadávačov.

Komplexná správa online marketingu

So zamestnancami, zákazníkmi a obchodnými partnermi budujeme vzťahy založené na transparentnosti, vytrvalosti, vzájomnej dôvere a integrite.

Náš tím špecialistov neustále prináša vynikajúce výsledky, kreatívne nápady v spojení s našimi rozsiahlymi skúsenosťami. Môžeme vám pomôcť vybudovať udržateľný a zmysluplný vzťah s klientmi. Pracujeme v rôznych oblastiach, ako je optimalizácia pre vyhľadávače, marketing sociálnych médií, e-mailový marketing a digitálny marketing, SEO, SEM, PPC. Zaoberáme sa taktiež tvorbou, dizajnom a správou webových stránok, e-shopov. Vytvoríme pre vás jedinečné logo, alebo spracujeme rôzne grafické požiadavky. Základom úspechu je dobrá spolupráca, našim cieľom je vždy spokojnosť klienta.

Niet pochýb o tom, že google reklama je najlepší spôsob ako okamžite zviditeľniť vašu webovú stránku či e-shop, zvýšiť objem predaja, konverzií a zisku. Ak už reklamu na internete využívate a nie ste si istý, či je dobre nastavená, efektívna alebo či vám prináša nových zákazníkov požiadajte nás o audit vašich reklamných aktivít. Nechajte reklamu na certifikovaných profesionálov s dlho ročnou praxou.

U nás vždy platné certifikácie (Google partners):

5

rokov praxe

33

web analýz

41

e-mail kampaní

40

seo

 Sme rešpektovaná online marketingová agentúra. Chceme zmeniť spôsob, akým podniky komunikujú so zákazníkmi, počúvajú ich a zdieľajú im informácie v online svete.

Našim klientom vytvárame najvhodnejšie riešenia

Pristupujeme k našim klientom individuálne a služby vieme prispôsobiť na mieru každému.